Beta

Explorez tous les épisodes de Сноби

Plongez dans la liste complète des épisodes de Сноби. Chaque épisode est catalogué accompagné de descriptions détaillées, ce qui facilite la recherche et l'exploration de sujets spécifiques. Suivez tous les épisodes de votre podcast préféré et ne manquez aucun contenu pertinent.

Rows per page:

1–50 of 53

DateTitreDurée
04 May 2023Данило Манжос / сучасні українські митці00:42:15

Данило Манжос народився у 1997 році в Донецькій області.
Працює з живописом, просторовою інсталяцією, ювелірними виробами, стріт-артом (муралізм).

Зусртічаємось з Данилом у майстерні на Подолі. Піднімаємось на другий поверх колишньої промзони і чуємор, як з сусідньої з майстернею кімнати грає "Владімірський централ".

Данило пригощає мене фільтр кавою, а сам йде домовлятись, щоб на час запису музику вимкнули.

– Уявляєш, там роблять наждак! Я заходжу, там чотири жіночки роблять наждак і слухають Владімірський централ!

Так почалась наша розмова про культуру, Донецьк та розвиток глядача.


Дякуємо партнеру цього сезону ювелірному бренду TOUS за підтримку сучасного мистецтва. Для нас було важливим з яким партнером ми йдемо у сезон. Ювелірний бренд TOUS так само, як і ми тісно пов`язані з творчістю й самовираженням. А в основі прикрас та аксесуарів TOUS цінності, які ми стараємось нести через подкаст: сміливість, креативність і, звичайно, почуття гумору. 

Запрошуємо вас бачити красу та оточувати себе мистецтвом щохвилини, дізнаючись більше про українську культуру та виражаючи себе вільно за допомогою прикрас!


- Instagram Данила Манжоса

- Instagram подкасту "Сноби"

07 Aug 2022Олександр Мурашко/викрадені митці00:30:27

росія нищить всі згадки про українців, як націю. Понад 400 спалених музеїв, бібліотек, знищення книжок, особливо підручників з історії, вивезення картин.

Саме тому ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника — Олександра Мурашко.

Також сьогодні, як ніколи важливо створювати та поширювати контент українською мовою. Тому хочемо піділитися з вами подкастом про мисцецтво «Псяча буда».«Псяча буда» — так називалось одне кафе, яке існувало у пізньорадянському Львові, де збиралися випити кави художники, поети, галеристи, фізики, хіпі і психіатри. Тепер вони збираються послухати подкаст «Псяча буда». Ви можете послухати подкаст тут.

Як нас знайти: ⠀

19 Jun 2022Архип Куїнджі/викрадені митці00:29:41

росія  нищить всі згадки про українців, як націю. Понад 400 спалених музеїв, бібліотек, знищення книжок, особливо підручників з історії, вивезення картин.

Саме тому ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника з Маріуполя — Архипа Куїнджі.

Як нас знайти: ⠀

24 Jun 2021Альбрехт Дюрер і пошуки себе00:31:33

Кто я? Кроме того, что этот вопрос в голове украинцев вызывает ассоциацию с мемом — он еще и вызывает много дополнительных мыслей о самоидентификации.

Ответить на этот вопрос однозначно нельщя, потому что одновременно мы можем выполнять несколько социальных ролей, и к тому же они постоянно могут меняться. Но Альбрехт Дюрер — художник, которого мы обсуждаем в этом выпуске справился.

Маша — наш культуролог и искусствовед говорит, что Альбрехт был красавчиком и четко понимал свое место в жизни и чего он вообще хочет, а еще был немного дерзким, раз рисовал автопортреты в анфас.

А наш психотерапевт Антон говорит, что людям свойственно менять свои роли: быть панком, готом, христианином, семейным человеком или одиночкой. И что познавать себя через точки росто — нормально.

Таня и Ксю уходят в философские размышления о том, кто они и какой сокральный смысл несет наша жизнь.

Как нас найти:

16 Dec 2022Зинаїда Серебрякова / викрадені митці00:27:16

Зинаїда Серебрякова французька і українська художниця. Це українська Фріда Кало. Це жінка з важкою долею, і контрастним безтурботним дитинством. Її спокійне життя в сімейному маєтку на Харківщині зруйнували і розграбували більшовики та радянська влада. Вона не бачилась з рідними дітьми 36 років і економила кожну копійку.

Розповідаємо про Зинаїду в новому випуску з мистецтвознавцем Машою @hey_whatsart.

26 Jan 2024Темні сторони колекціонування / Гнат Забродський / колекціонери 00:45:03

Це прем’єра 4-го сезону пдкасту про сучасне українське мистецтво “Сноби”. У ньому дві рубрики: колекціонери та митці У рубриці “колекціонери” зустрічаємось із культурними, громадськими діячами, підприємцями та медійниками – усіма, кого об’єднує любов до сучасного українського мистецтва. Ведуча рубрики – Наталя Ткаченко – арт-консультантка та засновниця платформи Spilne Art. Гість першого епізоду – Гнат Забродський - головний юрист культури в Україні, керівник проєкту UALR та проєктів юридичного профілю ГО Музей сучасного мистецтва. Тема першого випуску – податки у мистецтві, договори та ринкові відносини між колекціонерами та митцями. І, звісно, що є у мистецькій колекції Гната Забродського. Дивіться перший випуск сезону подкасту і підписуйтесь на наш канал. А також - інвестуйте у сучасне українське мистецтво! 0:00 вступ 1:12 знайомство із Гнатом 5:54 об'єднувальна ідея колекції Гната 8:53 де можна придбати роботи сучасних українських митців 9:57 роботи Роми Мініна 12:30 Матвій Вайзберг 14:10 юридичні бар'єри колекціонування 19:00 договори між художником та колекціонером 20:35 чи є проблема вивести/завезти мистецтво закордон і в Україну 29:10 зміни в законодавстві України для полегшення роботи арт ринку 31:27 декларування творів мистецтва 32:52 чи мають художники платити податки 38:38 якою буде колекція Гната у майбутньому 40:50 Громадська організація Музей сучасного мистецтва Сноби - https://www.instagram.com/snobs.podcast/ Spilne art - https://spilne.art Наталя Ткаченко, ведуча рубрики - https://www.instagram.com/natasha___tkachenko/ Гнат Забродський, гість епізоду - https://www.instagram.com/hnatello06/ Тетяна Тадай, авторка подкасту - https://www.instagram.com/ta.tadai/ Подкаст продакшн - https://www.yep-studio.com/ua Операторська команда - https://www.instagram.com/shche.prod/

26 Aug 2022Давид Бурлюк/викрадені митці00:30:27

Ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника відомого у всьому світі — Давида Бурлюка. Це дуже яскравий творець, який працював у напрямку футуризму. Переглянути його роботи можете в нашому Instagram.

Як нас знайти: ⠀

22 Apr 2021Фрида Кало и зависимость00:36:02

Как понять, что любовь перерастает в зависимость? Почему зависимость от человека это плохо? Как понять где здоровая граница любви и «дышать без него/нее не могу»? Чтобы ответить на эти вопросы мы решили поковыряться в отношениях Фриды Кало и Диего Ривьера и разобрать все на примере картины «Автопортрет в образе тихуаны».  

Маша — культуролог-искусствовед говорит, что у Фриды в жизни было две катастрофы: когда ее сбил трамвай и когда в ее жизни появился Диего и сквозь все ее искусство проходит боль надломленных и зависимых отношений.

Антон — психотерапевт и гештальт терапевт говорит, что определить зависимые отношения можно только если ты на вопрос «нужен мне человек или важен?» отвечаешь «важен» и советует бороться за здоровые отношения.   Чтобы посмотреть на картину переходите в наш Instagram @snobs.podcast 

  • Если вы хотите больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта @hey_whatsart
  • Если вам интересно, как справиться с выгоранием с помощью психотерапии — приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд.
  • Книга, которую упоминал Антон «Избавление от созависимости» Дженей и Барри Уайнхолд.
  • Приложение Megogo Audio для iOS и для Android.

Как нас найти:

12 May 2021Рой Лихтенштейн, тревожность и депрессия00:28:09

Случалось ли вам переживать из-за переезда, расставания, экзамена или первого дня на работе? Тревожность — чувство, которое в какой то мере мы все хоть раз испытывали, но вот хроническое и подавляющие чувство тревоги — это нездоровые звоночки. Крайняя точка которых — депрессия. Заболевание широко распространенное для нашего поколения.

В новом выпуске мы смотрим на картины Роя Лихтенштейна представителя эмоционального поп арта. Маша — наш культуролог и искусствовед рассказывает почему криповые картины Роя норма для 20-го века.

А наш психотерапевт Антон говорит, что в век эгоизма не удивительно, что мы подавляем в себе чувства, которые потом перетекают в тревожные расстройства и депрессию.

Как нас найти:

13 Oct 2022Марія Приймаченко/викрадені митці00:25:09

«Ваня дарує квіти Галі» або «Кукурудзяний кінь у космосі» — якщо ви думаєте, що це дитячі підписи до малюнків, то ви помиляєтесь. Це назви картин видатної української художниці Марії Приймаченко, яка творила наївне мистецтво. Картини Марії ви впізнаєте з тисяч, бо в кого ж ще лев буде фіолетовим, з рогами, зеленим хвостом і копитами?

В цьому випуску розповідаємо про її життя, творчість і про врятовані з під обстрілів та від пожежі картини художниці, про виставку її робіт в Києві і у Львові і багато іншого. Насолоджуйтесь!

Почитати більше про Марію та подивитись на її роботи можете в нашому Instagram.  Як нас знайти: ⠀

01 Apr 2024Війна і смерть – що робить відомим українське мистецтво?/ Микола Давидюк/ колекціонери 00:34:24

У рубриці “колекціонери” зустрічаємось із культурними, громадськими діячами, підприємцями та медійниками – усіма, кого об’єднує любов до сучасного українського мистецтва.

Ведуча рубрики – Наталя Ткаченко – арт-консультантка та засновниця платформи Spilne Art.


Гість епізоду – Микола Давидюк – політолог, колекціонер українського сучасного мистецтва, автор двох книг, стажувався в Harvard Kennedy School. Увійшов до списку «Люди НВ». 

Реалізував проєкт ребрендингу Пархомівського музею, де показав що мистецтво може впливати на ріст економіки та реальні зміни в населеному пункті.


Spilne art - https://spilne.art

Наталя Ткаченко, ведуча рубрики - https://www.instagram.com/natasha___tkachenko?igsh=aWxiaWo2cHo0bXh0

Микола Давидюк - https://www.facebook.com/davydiuk/?locale=uk_UA

Тетяна Тадай, авторка подкасту - https://www.instagram.com/ta.tadai?igsh=dHB6ZTc2cm4zOWVv

Подкаст продакшн - https://www.yep-studio.com/ua

15 Dec 2021Тарас Шевченко і самотність00:25:35

Этот выпуск не о том, что вы расстались партнером и чувствуете себя одинокими. Не о том, что на работе не складываются отношения, и из-за этого вы одиноки.

Он о перманентном ощущении. Когда душа разрывается между желанием быть где-то своим, родным, нужным и страхом все потерять или остаться одним.

Вашему вниманию и ушам представляем эпизод про украинского поэта и художника Тараса Шевченка и говорим о его одиночестве.

Мы упоминали:

  • искусствовед Елена – кандидат искусствоведения и старший лектор кафедры истории и теории искусствоведения НОАМА
  • Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд 
  • Приходите поработать в креативное пространство AHUB от Альфа-Банка Украина

Как нас найти: ⠀

29 Dec 2022Софія Левицька / викрадені митці00:36:15

Останній випуск 2022 року. Обговорюємо чого для кожного митця є своя аудиторія, чому не треба бути, як Гоголь і як на межі 19 та 20 століття почувала себе мисткиня з України в еміграції, коли в багатьох країнах жінки ще навіть голосувати не могли.

Випуск про Софію Левицьку, яскраву, сильну, українську художницю, яку ми повертаємо в наш наратив разом з Машою @hey_whatsart.

24 Jan 2022Маргарет Кін і маніпуляції00:33:56

«Женщины художницы не зарабатывают, хочешь нормально жить — тогда я от своего имени буду продавать твои картины,» — именно так Уолтер Кин сказал абсолютно неизвестной в 60-х художнице Маргарет Кин. Которую сегодня знает весь мир благодаря ее технике «большие глаза».

На протяжении 10 лет Уолтер закрывал Маргарет в доме и заставлял рисовать картины, которые потом представлял обществу, как свои, он шантажировал ее, унижал и хотел оставить от талантливой художницы пустое место.

Чем закончилась история? Как общество узнало про Маргарет? Как избежать психологического насилия, газлайтинга и манипуляций? Разбираемся в этом выпуске. 


Мы упоминали:

  • искусствовед Диана и ее проект @birdcall_of_art
  • послушать подкаст «Как продать картину»
  • приходите на открытые подкасты и просто поработать в креативное пространство AHUB от Альфа-Банка Украина

Как нас найти: ⠀

30 Oct 2024Тіберій Сільваші - мистецтво, що встановлює гармонію00:10:40

Інтерв'ю записане під час виставки ретроспективи "Кола Сільваші" Тіберія Сільваші в Українському домі 2024 року. Відео записане на YouTube - тож запрошуємо вас долучитись до картинки також.

Зустріч-інтерв'ю зосередили на обговоренні еволюції живопису та його значення в сучасному мистецтві. Живопис, як традиційна форма мистецтва, зазнає змін, і важливо повернутися до його витоків. Обговорювалися нові експозиційні принципи, які впливають на сприйняття мистецтва в просторі, а також досвід глядача, який має знайти власну реакцію на роботи, а не просто сприймати готові висловлювання. 00:00 - 01:21 Останній подарунок від Радянського Союзу та будівництво майстерень - про це ви почуєте у перших хвилинах розмови 01:22 - 01:40 Визначення місця для відпочинку та зборів. 01:41- 02:20 Перша виставка заповідника та річниця. 02:21 - 05:44 Ідея виставки «Ти як?» та зміна відносин між людьми. 05:45 -07:20 Важливість текстів Маріоні та смерть живопису. 07:21 - 08:04 Повернення до витоків живопису та Малевича. 08:05 - 09:30 Проблеми простору в Альянсі та нові експозиційні принципи. 09:31 - 10:41 Історія існування груп та їх розпад. Перша музейна ретроспектива Тіберія Сільваші представляє його практики у розвитку: у різних контекстах, медіа, та з проєктами, що змінювалися або не були реалізовані. До кураторської команди виставки від UMCA увійшли Лідія Аполлонова, Ольга Балашова, Анна-Марія Кучеренко, Борис Філоненко та Ярослав Футимський за промокодом SNOBS ви можете придбати книгу Тіберія Сільваші "Дерево Одіссея" зі знижкою 20%

10 May 2024РОБОТА З ПАМ'ЯТТЮ У ТВОРЧІЙ ПРАКТИЦІ / ЯКЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА?00:35:15

Шановні, це проект про сучасне українеське мистецтво Сноби.


Ви дивитесь рубрику “Художники” подкасту, сьогодні в гостях Марія Матяшова, Лада Вербіна та Анастасія Лелюк


У рубриці "Художники" знайомимо вас із вартими уваги художниками України, а також озвучувати важливі теми мистецького світу.

Партнер епізоду - компанія Bayadera


Про що говоримо:

- інститут пам'яті

- мистецькі практики під час війни в Україні

- робота з історією

- важливість рефлексії


Посилання:

Продакшн подкасту YEP

Інстаграм Снобів

Авторка проєкту Тетяна

Марія Матяшова

Анастасія Лелюк

Лада Вербіна

08 Jul 2021Караваджо і нарцисизм 00:30:55

Всегда помни: с рождения ты яркая звезда! И не смотря на детские травмы, неудачные отношения и авторитарных руководителей, мы остаемся прекрасными. И все же, принять себя – не означает думать, что я во всем хорош/а.

Принять себя – сказать “да” всему, что в нас есть: сильный и слабый стороны, негативный установки и положительные, боли, слабости и радости.

В это же время нарциссизм – одна из форм самозащиты. Когда человеку в детстве говорили “ты не красивый”, “ты ни на что не годишься”, “фу ты толстая/ноги короткие/ноги кривые” – у него включается защитный механизм. И в гипертрофированной форме это нарциссизм.

Наша культуролог-искусствовед Маша рассказала о Микеланджело да Караваджо и его известной картине “Нарцисс”. Кому Караваджо посвятил работу и при чем здесь разбитое сердце.

А психотерапевт Антон разобрал термин нарциссизма с профессионального медицинского взгляда.

Ксюша верит, что иногда быть нарциссом круто, а Таня – что нам не хватает в жизни эгоизма. Так что, давайте разбираться в искусстве и психологии вместе!

Как нас найти:

19 Sep 2022Олександра Екстер/викрадені митці00:36:17

Ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українську мисткиню, яка прославилась на весь світ не тільки своїми картинами. Почитати більше про неї та подивитись на її роботи можете в нашому Instagram. Як нас знайти: ⠀

24 Apr 20233 сезон: сучасні українські митці00:01:18

Друзі, привіт!  Ми радіємо, і сподіваємось ви теж, бо анонсуємо вихід нового, 3 сезону Снобів. 

10 випусків будемо говорити із сучасними молодими українськими художниками! 


  • Чим відомі наші сучасники?
  • Яким є культурний ринок в Україні?
  • Чи є потенціал українського мистецтва конкурувати зі світовим?
  • Як культура може допомогти Україні відновити та посилити націю?


Важливо (для усіх бувалих слухачів подкасту):  ми оновили формат проєкту, тому у цьому сезоні вітайте Таню, співавторку Снобів, та її гостей.

Виходимо щотижня у четвер. Почуємось!


Усі питання та пропозиції надсилайте на пошту: tatyanataday@gmail.com 

Instagram: https://instagram.com/snobs.podcast?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@snobs_podcast


21 Jul 2021Рембрандт і крок назад00:31:22

Картина Рембрандта «Блудный сын» — это о Колобке, и об Иванушка Дурачке, и про нас с вами. Потому что после любых неудач и передряг — важно делать шаг назад и осматриваться. Как об этом говорит Рембрандт — рассказала Маша, наш искусствовед и культуролог.

А наш психотерапевт Антон считает, что шага назад нет, есть только вперед, а чтобы осмотреться нужно смотреть со стороны или сбоку. А любой физический шаг назад — это все эе шаг вперед, но с другим опытом.

Таня и Ксю рассказывают про психологические эксперименты и делятся своим опытом.

А что если бы у художников 16,17, 18 веков были деньги и удобное приложение, чтобы ими управлять? Думаем они не были голодными. Но чтобы выяснить наверняка мы решили разобраться вместе с приложением Sense SuperApp от Альфа-Банка Украина.

Sense SuperApp — одна замена для всех ваших финансовых приложений как физического лица, так и ФОПа. Теперь деньги работают так, как и должны в 21 веке: быстро, мобильно, в честном онлайне. Рембрандт бы обзаидовался. Скачивайте Sense SuperApp и делегируйте управление вашими финансами. 

Как нас найти:

19 Aug 2021Рене Магрит і емоційність00:24:50

Мы до сих пор почему-то верим, что творческие люди сидят над холстом и листом в ожидании Музы. Но в Снобы есть лейтмотив:

1. Художник не должен быть голодным
2. Муза приходит к тем, кто работает ⠀

В этом выпуске говорим о Рене Магритте, как о примере работяги, который создавал, ничего не объяснял и не стыдился просто работать. Почему Магритт выбрал путь обычного рационального человека рассказывает культуролог-искусствовед Маша. ⠀

Таня и Ксю поднимают вопросы стигмы вокруг эмоциональности и рациональности. А также обсуждают приход Музы и Вдохновения – все ли так просто у творческих людей. ⠀

Психотерапевт Антон считает, что говорить о рацио и эмоциях отдельно нельзя, ведь это две стороны одной медали – быть только эмоциональным человеком или только рациональным невозможно. ⠀

Мы упоминали:

Подкаст Podlodka о рациональности
Книгу «Гарри Поттер и методы рационального мышления».

Чтобы больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма — подписывайтесь на аккаунт проекта Маши @hey_whatsart
Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд
Читайте и покупайте книги издательства ArtHuss ⠀

Как нас найти: ⠀

наш Инстаграм, где можно посмотреть на картину

наш патреон https://www.patreon.com/snobs

Таня @ta.tadai 

Ксю @latsvieva_kseniia

Телеграм-канал подкаста https://t.me/moitvoipodcast

23 Aug 2024Чому мистецька спільнота ще ті сноби: Венеційська бієнале, погляд зсередини00:11:29

Шановні, ви дивитесь епізод подкасту про сучасне мистецтво у рамках проєкту культури Сноби. Для нас важливо простими словами розказати і показати вам що таке Венційська бієнале. У цьому епізоді ми зануримося у Венеційську бієнале 2024 року і розглянемо, як світ сучасного мистецтва реагує на актуальні соціальні та політичні питання. Особливу увагу приділимо Українському національному павільйону. Учасники епізоду: Тадай Тетяна - авторка Снобів Ольга Штейн - художниця, власниця artistrun space Вікторія Величко - галеристка у Velichko gallery на Кіпрі Борис Філоненко - куратор, автор Катерина Бучацька - художниця, учасниця виставки національного павільйону України з роботою "Щирі вітання" Богдан Бунчак - художник Ліза - комунікаційниця національного павільйону Вікторія Бавикіна та Максим Горбацький - куратори національного павільйону коментарі, пропозиції і все на світі інше стосовно епізоду, культури, мистецтва - пишіть у коментарях до цього відео або на пошту tatyanataday@gmail.com

01 Jul 2023Ольга Штейн / сучасні українські митці01:29:04
Це сезон Снобів про сучасних українських митців. Ми задумували ці епізоди як розмови про мистецтво з метою познайомити українську аудиторію з сучасними художниками та діячаси культури.  Проте розмови вийшли куди глибшими. В цьому епізоді говоримо з Ольою Штейн. Її мистецтво поєднує теми тілесності, біблійного міфу, фемінізму та натуралістичного зображення. Живопис на полотні та тканині, а також скульптура з глини, металу, скла - це її діалог, це матеріали її пошуку  Як говорить Оля: Для мене важливо висвітлити важкі суспільні теми та показати правду життя, зворушуючи глядача натуралістичними образами. За допомогою свого мистецтва я прагну заохотити глядачів до внутрішнього діалогу з Богом про переосмислення традиційних норм і цінностей, етики та моралі. Цей сезон виходить за підтримку ювелірного ⁠бренду TOUS ⁠ ⁠Instagram Олі ⁠Instagram ведучої Тані ⁠⁠ ⁠Instagram подкасту Сноби ⁠⁠ ⁠Тік-ток подкасту Сноби ⁠⁠ Інформаційний партнер подкасту -⁠ ⁠Якого біса? ⁠⁠ Цей проект створено ⁠студією подкастів YEP
10 Aug 2023Наталія Ткаченко, проект Spilne Art / сучасні українські митці 01:01:47
Це останній епізод 3 сезону про сучасних українських митців. Його закриваємо випуском на тему колекціонування та колекціонерів в Україні та світі.  В гостях Наталія Ткаченко - art advisor, засновниця платформи українського сучасного мистецтва Spilne Art, керівниця проєкту Ukraine та Out of blackout. Spilne art — це онлайн-платформа продажу українського сучасного мистецтва. Мета — надати українським художникам зручний майданчик для продажу картин, а поціновувачам мистецтва — платформу, де можна познайомитися з роботами за кілька кроків.  Спрощуємо шлях до мистецтва, при цьому не спрощуючи саме мистецтво. Важливі посилання:  Instagrаm Наталії Ткаченко — https://instagram.com/natasha___tkachenko?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Instagram Spilnе art — https://instagram.com/spilne.art?igshid=MzRlODBiNWFlZA==  Банка, щоб підтримати подкаст «Сноби» — https://send.monobank.ua/jar/7W5dHHgxRV Instagram ведучої Тані — https://instagram.com/ta.tadai?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Instagram подкасту Сноби — https://instagram.com/snobs.podcast?igshid=MzRlODBiNWFlZA==  Подкаст створено студією YEP Студія подкастів - подкасти на замовлення у Києві | YEP podcast Почуємось у вересні!
25 Apr 2022Казимир Малевич/викрадені митці 00:27:40

Сьогодні 25 квітня в Україні 61 день війни. 61 день, як росія напала на Україну, як на українські міста падають бомби та ракети, як вбивають дітей. Весь цей час здавалось недоречно було говорити про щось окрім страшних новин.

Недоречно слухати щось окрім виступів Зеленського та Арестовича. Недоречним здавалось усе: пити каву, вчитись, гуляти з собакою. Але життя триває. І відновлювати економіку, продовжувати працювати, записувати подкасти, жартувати, підтримувати один одного дуже необхідно.

Також дуже необхідно говорити правду. Навіть ту, про яку десятиліттями вже як «забули», «привласнили», «вкрали».

Тож ми повертаємось. У нових випусках будемо розповідати про українських художників, яких підло привласнила собі росія. І сьогодні говоримо про Казимира Малевича, українського митця. 

Як нас знайти: ⠀

25 Sep 2024Стелла Беніамінова: колекція Stedley Art Foundation00:47:38

Новий епізод подкасту "Сноби" з рубрики «Колекціонери» вже доступний для прослуховування на усіх подкаст платформах та YouTube.


У цьому випуску Наталя Ткаченко — засновниця платформи сучасного мистецтва Spilne Art — спілкується із колекціонеркою та засновницею Stedley Art Foundation Стеллою Беніаміновою. Разом вони занурюються у світ колекціонування, де кожен твір має свій особливий голос і відгук у культурному просторі.


ключові теми розмови:


– місце та роль Олександра Животкова, Олександра Дубовика та Олександра Сухоліта у колекції Stedley Art Foundation;

– необхідність міжнародної репрезентації українського мистецтва;

– підтримку молодих художників і роль колекціонування у культурному розвитку.


Це не просто розмова — це глибоке дослідження ролі мистецтва у житті кожного з нас. Натхнення, нові ідеї та розуміння того, як колекції формують культурний ландшафт.



28 Nov 2022Іван Айвазовський / викрадені митці00:28:27

Головне питання, яке ми розкриваємо в подкасті: що спільного між нянью Вікою та Іваном Айвазовським? Так, Іван Айвазовський, як і няня Віка, хоч і мав українське походження, але мало ототожнювали себе з Україною. Ованес Айвазян, як звали Івана до зміни імені, мав вірменське походження, його батьки приїхали до Криму з Галичини, Іван знав українську мову, зробив величезний внесок у розбудову Феодосії. То чи можна вважати його українським митцем? 

Розбираємось в новому випуску з мистецтвознавцем Машою @hey_whatsart

04 Aug 2023Олег Левій, проект "Кінцева"/ сучасні українські митці 00:48:37
Цей епізод є унікальним, адже він не з художником, а з блогером-популяризатор монументального мистецтва, автором проєкту «Кінцева», в якому розповідає про мозаїки на автобусних зупинках України. Прошу вітайте - Олег Левій! Цікавиться архітектурою, захистом спадщини, фольклором, історією, урбанізмом, розвитком малих громад і загалом підвищенню свідомості серед українців. Головна мета — аби українці і Україна усвідомили свою унікальність, берегли спадщину і стали успішними та заробляли гроші на туризмі в майбутньому.  Instagram ведучої Тані Instagram Олега Instagram Снобів Проєкт зі збереження мозаїчних зупинок "Кінцева" Тік-ток подкасту Сноби ⁠ Інформаційний партнер подкасту - ⁠⁠Якого біса? підтримати подкаст можна через банку mono Подкаст створено студією YEP
15 Feb 2022Енді Уорхл і колективне неусвідомлене 00:30:50

Кто такой Энди Уорхол, что ему удалось завоевать всемирную популярность и значимость без соцсетей? Почему его картины с колой и супом стали популярны? Как в одном художнике удалось сгенерировать мысли, взгляды и желания целого поколения людей? Что такое коллективное бессознательное и как оно влияет на нас ежедневно?

Обо всем этом — в новом выпуске подкаста. 

Мы упоминали:

Как нас найти: ⠀


15 Nov 2021Катерина Білокур і цілеспрямованість00:17:39

Легко ли ставить цели и достигать их? Упрямство — это хорошая черта характера или нет? Как держать фокус на своих целях, когда вокруг так много достигаторов с навязанными идеями?

На эти вопросы даем ответы в новом выпуске. Говорили о Катерине Белокур, ее трудной жизни, упрямстве, целях и Пикассо. 

  • Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд 
  • Приходите поработать в креативное пространство AHUB от Альфа-Банка Украина
  • А чтобы больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта Маши @hey_whatsart

Как нас найти: ⠀

24 Jan 20244 сезон: сучасні українські митці та колекціонери00:01:49


1…. 2…. 3……
Сноби повертаються💃🏻 з новим сезоном, з новими темами, гостями і з відео форматом. Тепер нас можна не тільки почути, а і побачити, тож одразу переходь і підписуйся на YouTube — https://www.youtube.com/channel/UCP5JFpaOaEIRLx_fiKfnmPw


У новому сезоні розмов про мистецтво вдвічі більше, адже у подкасту тепер 2 рубрики «колекціонери» та «митці». Партнер нового сезону — Spilnе art.


Важливі посилання: 


Подкаст створено студією YEP студєю подкастів — подкасти на замовлення у Києві.

19 Jun 2024ЩО ТАКЕ КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ / ЯНА БАРІНОВА/ ERSTE FOUNDATION/ VIENNA CONTEMPORARY/ КОЛЕКЦІОНЕРИ00:52:20

У рубриці “колекціонери” зустрічаємось із культурними, громадськими діячами, підприємцями та медійниками – усіма, кого об’єднує любов до сучасного українського мистецтва.


Ведуча рубрики – Наталя Ткаченко – арт-консультантка та засновниця платформи Spilne Art.


Гостя епізоду – Яна Барінова

Менеджерка проектів ERSTE Foundation з питань європейських політик та відносин з Україною. Екс-директорка Департаменту культури КМДА. Докторка наук Сорбоннського університету.


Spilne art - https://spilne.art

Наталя Ткаченко, ведуча рубрики - https://www.instagram.com/natasha___tkachenko?igsh=aWxiaWo2cHo0bXh0

Яна Барінова - https://www.instagram.com/yabarinova?igsh=MW1xbGpmcmZxMjZyOA==

Тетяна Тадай, авторка подкасту - https://www.instagram.com/ta.tadai?igsh=dHB6ZTc2cm4zOWVv

Подкаст продакшн - https://www.yep-studio.com/ua

27 May 2021Поль Гоген и проблемы с деньгами00:42:55

Сколько вы зарабатываете? Вам хватает? Хотелось бы больше или достаточно? А достаточно — это сколько? А художник должен оставаться голодным?

Маша — наш культуролог и искусствовед считает, что художник должен быть сытым, а зарабатывать все деньги мира не стоит, если вы не можете ими управлять, как мать Поля Гогена.

А наш психотерапевт Антон говорит, что в наш век достигаторов нормально хотеть большего, главное не впасть в синдром самозванца и выстроить нормальные отношения с деньгами, а не как у Поля.

Таня и Ксю копаются в биографии Поля Гогена, разбирают установки из бандитских 90-х и рассказывают, какие у них отношения с деньгами. 

Как нас найти:

13 Jul 2023Артем та Олександра Рогові/ сучасні українські митці 00:55:28
Ми у Харкові в гостях Артема та Олександри Рогових. Артем Роговий з села Кегичівка Харківської області. Після закінчення 9 класів середньої школи у 2004 році вступив до Харківського державного художнього училища на спеціальність художник-педагог. В 2008 вступив до Харківської академії дизайну і мистецтв на спеціальність «реставрація творів мистецтва». Початок творчої діяльності 2009 р. З 2011 р. член МГО НСХУ. Рогова Олексадра  виросла в місті Докучаєвську Донецької області, Україна. Навчалась в Донецькому художному училищі 2008-2011. Закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв в 2017 році, кафедра реставрації творів мистецтв. Авторський живопис почала робити з 2018 року. Говоримо про: - Харків - Культурний кордон - та чому у Сохо легше зробити виставку, ніж в Харкові Цей сезон виходить за підтримку ювелірного бренду TOUS Instagram ведучої Тані ⁠ Instagram подкасту Сноби ⁠ Тік-ток подкасту Сноби ⁠ Артем Роговой - instagram Олександра Рогова - instagram Інформаційний партнер подкасту - ⁠Якого біса? ⁠ Цей проект створено студією подкастів YEP
07 Nov 2022Федір Кричевський /викрадені митці00:41:43

Наш сьогоднішній герой — Федір Кричевський. Учень Гюстава Клімта, видатний український імпресіоніст, людина, яку з особливою жорстокістю закатувала радянська влада. Почитати більше про Федіра та подивитись на його роботи можете в нашому Instagram. Як нас знайти: ⠀

16 Feb 2024Галереї, виставки, квартири: де купити сучасних художників / Ольга Штейн / Тамара Турлюн / художники00:49:39

Шановні, це епізод рубрики «художники» проєкту про сучасне українське мистецтво Сноби Рубрику відкривають мисткині Ольга Штейн та Тамара Турлюн. У цій рубриці будемо знайомити вас із вартими уваги художниками України, а також озвучувати важливі теми мистецького світу. Існує бульбашка з упередження, що в Україні мало виставкових місць і не зрозуміло де взагалі бачити та купляти мистецтво. Ольга і Тома цю бульбашку сьогодні луснуть. Про що говоримо: - виставкові простори - квартирні формати арт спейсів - як це: керувати та планувати графік мистецького простору - що арт спец и означають для митця - різниця ринкових відносин між художником та колекціонером у світі Тайм-коди: 00:00 Ольга Штейн та Тамара Турлюн – чому піднімаємо тему арт спейсів 1:57 Хто така Тамара Турлюн, мистецькі практики, виставка у the Naked Room у Києві 9:33 Мистецькі простори для виставок митців в Україні 11:00 Як зрозуміти чи хороша галерея 12:45 Які мистецькі проєкти планує Тамара Турлюн на рік 15:16 Складність ролі куратора 16:30 Де дізнаватись про маленькі мистецькі простори 17:50 Кураторський довідник - якою книгою надихається Тамара Турлюн 19:37 Чому важливі маленькі виставки – на прикладі NORM Нікіти Кадана 21:10 Чому найкращі українські митці мають маленьку аудиторію в Instagram 22:13 Як у Олі Штейн з'явилась ідея створити власний простір/студію? 27:40 Різниця арт-ринку Англії та України 30:00 Співтворення між художниками 34:39 Інтервенція робіт витинанок Тамари Турлюн у простір thesteinstudio 40:06 Чому Ольга Штейн не хоче ставати кураторкою 45:09 Як планує галерейний рік Ольга Штейн Посилання: Продакшн подкасту - https://www.yep-studio.com/ua Інстаграм Снобів - https://www.instagram.com/snobs.podcast?igsh=dzF1aHZpenVpY2xm Авторка проєкту Тетяна Тадай- https://www.instagram.com/ta.tadai?igsh=dHB6ZTc2cm4zOWVv Ольга Штейн - https://www.instagram.com/asteinart?igsh=eWNjcmEzaHMzaHlq Тамара Турлюн - https://www.instagram.com/tamaraturliun?igsh=cmpyb2I5eXdrMnox

31 Jul 2023Маша Вишедська/ сучасні українські митці 00:39:16
Чуттєвий епізод з Марією Вишедською. Художницею родом з Бахмуту, і яка зараз живе в Івано-Франківську. Розмова з Машею вийшла тендітною і потужною одночасно. Говорили за мистецтво, релігію та особливість українського міста Бахмут Цей сезон виходить за підтримку ювелірного бренду TOUS instagram Маші Вишедської instagram ведучої Таня instagram подкасту Сноби Тік-ток подкасту Сноби ⁠ Інформаційний партнер подкасту - ⁠⁠Якого біса? підтримати подкаст можна через банку mono Подкаст створено студією YEP
18 Mar 2024ЧИ ЗАМІНИТЬ ШІ МИТЦІВ / СТРІТАРТ НА МЕЧЕТІ ТА УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА/ ROMAN CHIZZ/ SINOPA00:49:16
Шановні, це проект про сучасне українеське мистецтво Сноби. Ви дивитесь рубрику “Художники” подкасту, і сьогодні в гостях Валентина Sinopa та Роман Чіз У цій рубриці будемо знайомити вас із вартими уваги художниками України, а також озвучувати важливі теми мистецького світу. Партнер епізоду - компанія Bayadera Чи замінить штучний інтелект митців, які можливості та загрози є у розвитку AI для художників? Про що говоримо: - Розвиток штучного інтелекту - Мурали та правопорядок - Пригоди Sinopa у Стамбулі - Сучасна інтерпритація українського мистецтва - Важливо оголошення партнерства Снобів з Сенс на Хрещатику 00:00 - 1:16 знайомство з художниками 1:16 - 5:00 штучний інтелект: його загрози та можливості для художників 5:36 - 9:22 чи стає ШІ незамінним інструментом для роботи митця 9:22 - 12:28 що буде після смерті художників 12:28 - 14:53 перехід до діджитального мистецтва 14:53 - 16:39 виставки майбутнього та взаємодія з глядачем 16:39 - 20:55 діджиталізація та осучаснення української символіки 20:59 - 21:23 рекламна інтеграція 21:24 - 29:12 різниця митця та менеджера 29:12 - 31:52 стріт арт, малюнки на мечеті 32:00 - 32:54 колаборація Сноби та Сенс на Хрещатику 32:54 - 40:35 що робити з муралами у місті 40:35 - 46:00 пригоди Сінопи у Стамбулі 46:05 - 47:38 як мистецтво говорить про війну Sinopa - міждисциплінарна візуальна мисткиня. У своїй творчості досліджує перетин міфології, символіки та сучасної культури. Її мистецтво характеризується сильним акцентом на взаємодію між твором мистецтва та глядачем через яскраві образи та архетипи. Роботи Sinopa надихаються з широкого спектру джерел, включаючи давні міфи, казки та легенди, а також сучасні тенденції та андеграунд культурою. Chizz Roman розпочав свою мистецьку кар’єру з вуличного мистецтва. У своїй практиці він послідовно досліджує народне мистецтво і творчість предків, які свої знання про природу, небеса та навколишній світ закодовували у символах та орнаментах на об’єктах щоденного вжитку. Через свої мультимедійні твори Chizz Roman висловлює думку про те, що справжнє мистецтво працює на новому рівні відчуттів, занурюючись у світ підсвідомості, знаків і символів так само, як і абстракціонізм Посилання: Продакшн подкасту - студія Yep Інстаграм Снобів Авторка проєкту Тетяна Роман Чіз Валентина Sinopa
29 Feb 2024Інвестиції в українське мистецтво / філантроп Адам Харлампович / колекціонери00:36:38

Шановні, в гостях нового епізоду рубрики «колекціонери» - Адам Харлампович - співзасновник «Алгоритм дій», підприємець та меценат. Зараз є інвестором Promprylad та співфінансує соціальні проєкти у Луцьку та регіоні. У рубриці “колекціонери” зустрічаємось із культурними, громадськими діячами, підприємцями та медійниками – усіма, кого об’єднує любов до сучасного українського мистецтва. Ведуча рубрики – Наталя Ткаченко – арт-консультантка та засновниця платформи Spilne Art. 00:00 вступ 00:36 знайомство з Адамом Харламповичем 2:56 філантропія у мистецтво - історія Адама 9:55 як картина Нікіти Кадана з'явилась в колекції Адама Харламповича 13:40 чому для Адама важлива картина Олександра Кротевича - батька Богдана Кротевича "Тавра" 15:40 ГО "Алгоритм дій" 19:15 креативний хаб у Луцьку та культурний розвиток міста 20:16 олімпійська команда з брейкдансу у Луцьку 25:01 як обирати мистецтво для купівлі 33:14 книга Тістола про історію українського мистецтва з початку 80-х 34:20 що буде з колекцією Адама через 200 років 36:00 чому вам потрібно їхати у Луцьк Сноби - https://www.instagram.com/snobs.podcast?igsh=dzF1aHZpenVpY2xm

Spilne art - https://spilne.art

Наталя Ткаченко, ведуча рубрики - https://www.instagram.com/natasha___tkachenko?igsh=aWxiaWo2cHo0bXh0

Адам Харлампович, гість епізоду - https://www.instagram.com/adamharber_ua?igsh=MXI5dnVxaHoyMm9paw==

Тетяна Тадай, авторка подкасту - https://www.instagram.com/ta.tadai?igsh=dHB6ZTc2cm4zOWVv

Подкаст продакшн - https://www.yep-studio.com/ua

20 May 2023Натука/ сучасні українські митці 00:47:33

Філософ Володимир Нікітін говорить, що культура - це про переосмислення, а традиції - сталі. Ви їх примаєте або ні. 

Цей сезон подкасту підтримує ювелірний бренд TOUS

Ми їдемо у Рівне до художниці Наташі Брічук (Notuko). 

У ствоїх роботах Натука досліджує різноманітні відносини між сучасною та традиційною культурами. Художниця переважно шукає натхнення в предметах, які досі є українському побуті. Яскравою відмінністю її робіт є імпровізація 


28 Apr 2023Ельзара Уазо/ сучасні українські митці 00:31:40

Коли ви дивитесь на картини Ельзари, починає здаватись, що у світі не існує слів. Вони закарбувались на її метрових полотнах.

Ельзара Уазо - українська художниця кримськотатарського походження. Через депортацію кримських татар Сталіним вона народилася не на батьківщині, а на Кавказі. У 2000 році з батьками переїхала до Криму, де виросла, закінчила школу, потім вивчала монументальне мистецтво в Сімферополі. У 2014 році через анексію Криму росією переїхав до Києва, а потім до Ірпіня.

У своїй творчості Ельзара зазвичай зосереджується на абстрактній каліграфії та взаємодії з музикою. Художниця поєднує тексти з образами та абстрактними формами, дотримуючись ритмів і мелодій певних пісень. Дослідження Ельзарою форм, кольорів, ліній відображають сприйняття структури прогресивного металу, джазової музики. Але з грудня 2021 року її тему було вимушено змінено на хвилі ризику російського вторгнення та передчуття небезпеки для її життя. Ельзара розпочала свою серію «Тривога», використовуючи величезні полотна з текстів, як крик до світу. З наступними подіями серіал «Тривога», на жаль, перетворився на проект «Війна та посттравматичний стресовий розлад», у якому Ельзара розмірковує про свій досвід психічних наслідків війни, шукає порятунок, втечу з країни та взаємодію з тими, хто залишився. різні причини.

з квітня 2022 живе і працює в Цюріху


- Instagram Ельзари Уазо

- Instagram подкасту "Сноби"

- телеграм канал "Мистецтво як воно є"

03 Jun 2023Марго Саркісова/ сучасні українські митці 00:40:40

Марго Саркісова - молода українська художниця, яка поєднує дві ідентичності у своїй сім'ї: ассирійську та українську. Народилася і зросла в Покровську Донецької області, Україна. В даний момент вона проживає у Граці, Австрія. В лютому 2022 року, під час початку повномасштабної війни з Росією, Марго вдруге стала біженкою - цього разу з Харкова, де вона проживала та працювала у своїй майстерні. Вперше Марго стала внутрішньою переселенкою у 2014 році, коли вона покинула Донецьк.


Ми поговорили про образ жінки в українській та ассирійській культурах, про обов‘язок митця під час війни та складне мистецтво, якого не вистачає в Україні. 


Сезон створено за підтримки⁠ ювелірного бренду TOUS


04 Oct 2021Алла Горська і втрати00:19:56

Стартуем пятый сезон подкаста с темы потерь и говорим о жизни и творчестве Аллы Горской. Алла принадлежала к поколению послевоенных романтиков, отчаянно веривших в Украину, честность и светлое будущее. Именно ей, русскоязычной девочке из Ялты, было суждено возрождать украинский язык и искусство в 60-х.

Чтобы узнать о том, какой была Алла ее творчество и активисткам деятельность — мы поговорили с ее внучкой Еленой Зарецкой. Выпуск получился очень трогательным и эмоциональным и часть его мы записали на украинском языке. Приятного прослушивания.  

Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд
Документальный фильм про Аллу 

Как нас найти:

26 May 2023Василь Савченко/ сучасні українськи митці 00:45:43

Василь Савченко – міждисциплінарний художник, дослідник, викладач майстерні Пост-цифрової графіки в Академії образотворчого мистецтва у Гданську, Польща.

Василь родом зі Львова. І зараз неподалік пам'ятника Данилу Галицькому ви зможете знайти роботу Василя для UNESCO.

Говоримо про завдання митця закордоном, цільову аудиторію художника та необхідність розвивати мистецьку освіту та дослідницьки центри.

Сезон подкасту створено за підтримки сімейного ⁠ювелірного бренду TOUS⁠


Instagram ведучої Тані

⁠Instagram Василя Савченко

Instagram подкасту Сноби

Тік-ток подкасту Сноби

Інформаційний партнер подкасту - Якого біса?


Цей проект створено студією подкастів YEP

01 Nov 2021Джорджо де Кирико і впевненність в собі00:28:54

Мы помогаем людям, пользуемся айфонами и выбираем утром кофе не потому что мы так решили, а потому что эти решения до нас были приняты обществом. Общественное мнение вроде бы хорошая штука, которая мотивирует нас двигаться, действовать не как все, но в тоже время может порицать наши желания выделяться.

Понятия уверенность в себе и общественное мнение очень связаны. Поэтому в этом выпуске мы обсуждает жизнь и творчество Джорджо де Кирико. Практически безызвестного для широких масс представителя метафизической живописи. Какой была его жизнь? Почему он ненавидел Пикассо? Как уверенность в себе может сыграть с нами злую шутку?

Отвечала на эти вопросы в этом выпуске. А так же упоминали:

Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд
Приходите поработать в креативное пространство AHUB от Альфа-Банка Украина

А чтобы больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта Маши @hey_whatsart


Как нас найти: ⠀

18 Oct 2021Анри Матисс и как относиться к жизни проще00:29:02

Быстрее, выше, сильнее. Мы живем в мире достигаторов, но надо ли оно нам? Нужно ли усложнять себе жизнь или можно жить и наслаждаться каждым днем? 

Посмотрите на картины Анри Матисса. Нам кажется, что он нашел баланс, вообще не парился насчет бытовых проблем, рисовал и искал свой стиль, форму и идеальные цвета. Именно поэтому в этом выпуске мы говорим о нем, его жизни и его картинах.

Мы упоминали:

Приходите на курс «Основы гештальт-терапии»
Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд
Телеграм-канал «Первый подкастный»
 
Как нас найти: ⠀  

07 Apr 2021Брейгель и социальные сети 00:29:27

Почему именно картина “Игры детей” и как она связана с 21-м столетие? Где связь между средневековой площадью и социальными сетями? А может мы вообще зря поджигаем Instagram, Facebook и TikTok на костре для еретиков.

Наша культуролог-искусствовед Маша говорит, что картины Брейгеля можно рассматривать каждый раз, как в первый, благодаря сумасшедшей детализации. Брейгель – странный человек. А к картине “Игры детей” вообще много вопросов.

Таня и Ксюша поделилась своим отношением к социальным сетям: у кого они вызывают тревогу, а для кого они – инструмент вдохновения для работы. Но в момент, когда мы начали вешать все грехи на соцсети, в комнату вошел Антон - наш психотерапевт.

Вместе разбираемся с социальными сетями, ставим ограничения и вспоминаем статусы из Вконтакте.

Чтобы посмотреть на картину переходите в наш Instagram @snobs.podcast 

  • Если вы хотите больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта @hey_whatsart.
  • Если вам интересно, как справиться с выгоранием с помощью психотерапии — приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд.
  • подкаст Насти Мозговой «Обмозгуем»

Как нас найти:

20 Jun 2023Віталій Грех (Dilkone)/ сучасні українські митці 01:08:00
Це сезон Снобів про сучасних українських митців. Ми задумували ці епізоди як розмови про мистецтво з метою познайомити українську аудиторію з сучасними художниками та діячаси культури. Проте розмови вийшли куди глибшими. В цьому епізоді розом з Віталієм Грехом говоримо про мурали та їх вплив на громаду та місцевість, де ті мурали малюються, про забудовників та урбаністику Івано-Франківська, а також – про технології у мистецтві. Цей сезон виходить за підтримку ювелірного бренду TOUS Instagram Dilkone (Віталія Грех) Instagram ведучої Тані ⁠ Instagram подкасту Сноби ⁠ Тік-ток подкасту Сноби ⁠ Інформаційний партнер подкасту - ⁠Якого біса? ⁠ Цей проект створено студією подкастів YEP
11 May 2023Жанна Кадирова / сучасні українські митці 00:46:02

Жанна Кадирова - українська скульпторка та художниця.

"Серед критичних українських художників Кадирова однією з перших почала працювати з публічним міським простором. За словами художниці, це дає можливість постійно взаємодіяти з містом  вивчаючи його. Часто її проекти перебувають у принциповій залежності від зовнішнього середовища, цим середовищем є як фізичний простір, так і соціальний контекст.", - такий опис Жанни дає Voloshyn Gallery і ми не можемо не погодитись.


Говоримо про:

1. Корупція та зовнішній вигляд Києва 

2. Чи має мистецтво має працювати і допомагати воїнам? Говоримо про виставку Жанни «Паляниця» та «russian rocket»

3. Hадянську спадщину - як її переосмислити та що робити із пам’ятниками, зробленими у союзі


Ювелірний бренд TOUS

Instagram подкасту Сноби

Іnstagram Тані

інформаційний партнер подкасту – Якого біса? медіа


13 Feb 2023Соня Делоне / викрадені митці00:38:04

Випуск про Соню Делоне (наголос на останній склад) — останній випуск в цьому сезоні. Він про сильну духом, талановиту і видатну українку з Одеси. Розповідаємо про новий напрямок у мистецтві, колаборацію з Citroën та одяг у мистецтві.

Другий сезон ми присвятили викраденим митцям і буквально на днях Метрополітан музей в Нью Йорку визнав Репіна, Киїнджі і Айвазовського українськими митцями! Тому все не дарма. Продовжуємо присваювати собі своє!

Випуск записали разом з Машою @hey_whatsart.

29 Nov 2021Тулуз Лотрек і комплекс неповноцінності00:21:00

Из-за чего возникает комплекс неполноценности? От чего зависит чувство уверенности в себе? Кто такой Анри Тулуз Лотрек? Какого это быть человеком, которого не принимают до конца ни в одном из обществ?

В этом выпуске говорим о жизни и творчестве Анри Тулуза Лотрек, его картинах, секс работницах, низком росте и уверенности в себе. 

  • Приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд 
  • Приходите поработать в креативное пространство AHUB от Альфа-Банка Украина
  • А чтобы больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта Маши @hey_whatsart

Как нас найти: ⠀

24 Mar 2021Винсент Ван Гог и выгорание00:20:39

Какие чувства вы испытываете глядя на «Подсолнухи» Ван Гога? Нервозность? Спокойствие? Безмятежность или, наоборот, стресс?

Мы видим на картине боль выгоревшего человека, которого отвергло общество. А горе которого было утоплено в абсенте. Выгорание – большая проблема для нашего поколения. Мы торопимся жить и стараемся успеть все: быть классными сотрудниками, выстроить небольшой бизнес, инвестировать, воспитывать детей, поддерживать спортивное и здоровое тело, обзавестись хорошими друзьями и партнерами, набрать 100к подписчиков в Instagram.И негативный опыт Винсента кричит нам «пора завязывать». Именно об этом поговорили в выпуске.

Чтобы посмотреть на картину переходите в наш Instagram @moitvoi.podcast.

  • Если вы хотите больше узнавать о картинах и искусстве без снобизма  — подписывайтесь на аккаунт проекта @hey_whatsart.
  • Если вам интересно, как справиться с выгоранием с помощью психотерапии — приходите на консультации к психотерапевтам онлайн-платформы Тритфилд.

Как нас найти:

09 Jun 2021Пьер Боннар и зона комфорта00:32:16

Все бегут и мне что ли надо? А если не хочу?  А это нормально, что я не хочу карьеру и бизнес? А мне обязательно стрессовая, чтобы расти? Глядя на Пьер Боннара понимаем, что не надо. 

Маша — наш культуролог и искусствовед говорит, что Пьер родился и жил в комфортной среде, никуда не торопился, не убегал на острова, не пытался покончить жизнь самоубийством. Всю жизнь рисовал и наслаждался жизнью. 

А наш психотерапевт Антон говорит, что людям переодически стоит выходить из зоны комфорта, чтобы провоцировать рост и развитие, но делать это бережно, не вгоняя себе в стресс. 

Таня и Ксю рассказывают про свои «зоны комфорта», прыжки с высоток, большие и маленькие корабли и обсуждают Боннара и сравнивают его с Ван Гогом и Гогеном. 

Как нас найти:

Améliorez votre compréhension de Сноби avec My Podcast Data

Chez My Podcast Data, nous nous efforçons de fournir des analyses approfondies et basées sur des données tangibles. Que vous soyez auditeur passionné, créateur de podcast ou un annonceur, les statistiques et analyses détaillées que nous proposons peuvent vous aider à mieux comprendre les performances et les tendances de Сноби. De la fréquence des épisodes aux liens partagés en passant par la santé des flux RSS, notre objectif est de vous fournir les connaissances dont vous avez besoin pour vous tenir à jour. Explorez plus d'émissions et découvrez les données qui font avancer l'industrie du podcast.
© My Podcast Data