Beta

Explore every episode of Sektor M

Dive into the complete episode list for Sektor M. Each episode is cataloged with detailed descriptions, making it easy to find and explore specific topics. Keep track of all episodes from your favorite podcast and never miss a moment of insightful content.

Rows per page:

1–33 of 33

Pub. DateTitleDuration
11 Feb 2024Wojtek Mazolewski00:50:57

Z Wojtkiem Mazolewskim rozmawiam o powstawaniu okładki albumu „Yugen 2 – Jestem” techniką kolodionu, ewolucji scenicznego wizerunku od punka, przez rock and roll po eklektyzm i zamiłowaniu do rzeczy vintage, trudno dostępnym modelu jeansów Levi’s 646, ulubionych japońskich projektantach i pomysłach na własny design inspirowany slavic spirit.

10 Nov 2024Strój taneczny. Goście: Magdalena Kuszewska i Michał Kassin00:52:12

Gośćmi drugiego odcinka czwartego sezonu „Sektora M” są dziennikarka i pisarka Magdalena Kuszewska oraz tancerz i choreograf Michał Kassin. Poruszamy temat tańca w parach męsko-męskich i wchodzenia w rolę podczas tanecznego show. Dyskutujemy także o potrzebie redefinicji męskości, o dotkliwym hejcie oraz o kształtowaniu się na nowo tożsamości płciowej. A na koniec rozważamy podejście kobiet do współczesnych mężczyzn – ich aprobatę lub negację wobec zmian ról społecznych.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

27 Oct 2024Unisex i płynność płci. Goście: duet MMC Studio00:53:21

Gośćmi pierwszego odcinka czwartego sezonu „Sektora M” jest duet projektantów MMC Studio: Ilona Majer i Rafał Michalak, z którymi rozmawiam o charakterystyce uniseksu w modzie, o pogłębiającej się płynności płci i braku wyraźnych podziałów na damskie oraz męskie w urodzie i w ubiorze. Poruszamy temat tzw. męskich spódnic, wizerunku, wyprzedzania swoich czasów w designie, wizji i wartościach marki, które są stałe od samego początku jej istnienia. Pytam o specyficzny proces castingu do pokazów MMC Studio, o androginiczność modeli oraz stałych ambasadorów marki, którzy stają się przyjaciółmi brandu na lata. A na koniec o tym, dlaczego męska moda na światowych wybiegach jest dziś dużo ciekawsza od damskiej. 

16 Feb 2025Moda męska: Społeczeństwo i kultura. Goście: Aleksandra Jatczak-Repeć i Michał Szulc00:54:00

Gośćmi pierwszej części finałowego odcinka czwartego sezonu „Sektora M” są dr Aleksandra Jatczak-Repeć, historyczka mody i wykładowczyni w Katedrze Mody ASP w Warszawie, oraz dr Michał Szulc, projektant i wykładowca w Instytucie Ubioru ASP w Łodzi. Wspólnie przenosimy się do czasów międzywojennych, powojennych i do lat 70. Dzięki temu dowiadujemy się więcej o wzorcach męskiej mody i elegancji, a także na temat krawców, rewolucji ubraniowej czy fabryk i przemysłu tkackiego. Sprawdzamy, czy PRL faktycznie był takim szarym okresem, jak zwykło się mówić, i poznajemy wiele ciekawostek na temat ikonicznych produktów oraz inspirujących postaci minionych dekad. Dyskutujemy również o stanie i specyfice edukacyjnych jednostek artystycznych w Polsce oraz o zmianach, jakie tam się dokonały w ostatnich latach. Prognozujemy także kierunek, w jakim zmierzają dziś młodzi projektanci, oraz analizujemy, czym się inspirują i czy w ogóle myślą o projektowaniu mody męskiej. A także poruszamy ważne kwestie postępujących zmian społecznych, łamania stereotypów, kodów kulturowych oraz płynności płci w modzie.

28 Jan 2024Maciej Musiał00:39:51

Z aktorem Maciejem Musiałem rozmawiam o jego stylistycznych eksperymentach, polskich markach oraz granicach w modzie. Czym jest „garniturowy safe space”? Od kogo dostał ulubioną koszulę? Dlaczego inspirują go Pedro Pascal i Timothée Chalamet?

18 Jun 2023Kuba Grochmalski00:48:18

Z Kubą Grochmalskim rozmawiam o modowym DNA Gen Z, polskich markach streetwearowych i o tym, czy istnieje w ogóle pojęcie elegancji w tej generacji? O identyfikacji rówieśniczej, o otwartości i braku granic, o wyłamywaniu się ze schematu i podejściu do mody w sposób indywidualny i przemyślany. A także o życiu w Social Mediach, paradoksalnej samotności w sieci oraz o kompleksach i gonitwie za ideałem, pojęciu pokoleniowego egoizmu i niełatwym byciu sobą dzisiaj.

08 Sep 2024Make up for men01:00:51

W finałowym odcinku trzeciego sezonu „Sektora M”, rozmawiamy o kontrowersyjnym i dzielącym społeczeństwo temacie, jakim jest make-up dla mężczyzn. Gośćmi odcinka są makijażysta Marcin Jędrzejewski aka Cincior oraz kontent kreator i influencer Patryk Zapała, znany w social mediach jako Colorowyy. Rozmawiamy o stereotypach, obalamy mity w temacie makijażu, poruszamy kwestię samooceny oraz reakcji i komentarzy w sieci pod polskimi i zagranicznymi wideo zatytułowanymi „make-up for men”. Wyjaśniamy, co tak naprawdę znaczy męski makijaż i kiedy mężczyźni go stosują. Zastanawiamy się czy istnieją odrębne trendy makijażowe dla facetów, dyskutujemy o kosmetykach kolorowych dla mężczyzn i przekonujemy o zasadności stosowania wielu z nich.

07 Aug 2023Męska moda z polską metką - Z polską metką00:35:38

Gościem czwartego odcinka podcastu „Z polską metką” jest dziennikarz, dyrektor kreatywny i stylista Marcin Brylski, specjalista od mody męskiej. Przed słuchaczami krok po kroku odkrywa historię mody męskiej w Polsce od lat 40. aż do współczesności. Opowiada, jak zmieniała się struktura branży się i jak ewoluował styl polskich mężczyzn w ostatnich dekadach. Czym dziś Polacy motywują swoje wybory odzieżowe? Jak kupują? Jak ich styl różni się pokoleniowo? Jakie marki i fasony polscy mężczyźni wybierają najchętniej? Rozmawiamy o estetyce, jakości, szczególnym upodobaniu do nowych technologii i klasyki. Partnerem audycji jest Zalando - jedna z wiodących europejskich destynacji e-commerce dla mody i lifestyle’u.

24 Nov 2024Kryzys tożsamości. Goście: Ania Kuczyńska i Hubert Miłkowski00:51:16

Gośćmi odcinka są projektantka mody Ania Kuczyńska i aktor Hubert Miłkowski, z którymi zastanawiam się nad znaczeniem ubrania w kontekście kostiumowym, modowym i codziennym oraz o komforcie jego noszenia i wchodzeniu w określoną rolę. Dyskutujemy o labilności seksualnej, obyczajowej rewolucji, o ekspresji płciowej, kryzysie tożsamości i redefinicji ról społecznych. Poruszamy temat zacierania się granic i podziałów, ale docieramy także do głęboko zakorzenionych stereotypów, utartych wzorców i wielu nowych oczekiwań wobec męskości. Opowiadamy o buncie i manifeście czerni, o problemie noszenia różu, o antagonizmie i dzisiejszej odwadze odgrywania postaci queerowych w produkcjach filmowych. A na koniec mówimy o swobodzie noszenia „męskiej spódnicy” publicznie i coraz częstszym robieniu zakupów w dziale damskim przez mężczyzn.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

16 Jul 2023Żabson00:49:45

Z Żabsonem rozmawiamy o ogromnej sile wizerunku scenicznego i artystycznego. O walce z utartymi schematami w branży i przecieraniu ubraniowych szlaków dla młodego pokolenia sceny raperskiej. O Pharrellu Williamsie, raperze Future, amerykańskim streetwearze, niszowych markach i polskich projektantach. O zmienności swojego stylu, japońskim minimalizmie i ogromnym zwracaniu uwagi na design. O charakterystyce polskiego rapu i kontrastach z rynkiem amerykańskim. A także o zamiłowaniu do Atlanty, niszowego rapu, wspólnej pasji w związku oraz o posiadaniu miana szczęśliwego łowcy wyprzedażowych okazji.

04 Jun 2023Nikodem Rozbicki00:43:39

O dojrzewaniu do zmiany stylu i kolejnych etapach modowej ewolucji. O definicji modern retro, o intuicji i o kontrastach Paryża. O małych, choć znaczących atrybutach w szafie. A także o piratach, „Peaky Blinders” i romantycznym podejściu do siebie, do mody i do świata opowiada Marcinowi Brylskiemu aktor Nikodem Rozbicki.

05 Nov 2023Jan Wieteska00:46:10

Z aktorem Janem Wieteską z serialu „Sexify” i filmu „Kobieta z...” rozmawiam o młodej generacji i międzypokoleniowej potrzebie zrozumienia. A także o czerpaniu stylowych inspiracji z ekranu, o męskości i o spodniach z szerokimi nogawkami.

25 Feb 2024Tomasz Włosok00:50:18

Z aktorem Tomaszem Włosokiem rozmawiam o randze kostiumu oraz o procesie adaptacji stroju podczas przygotowywania się do nowej roli. O zapożyczeniu elementów kostiumowych z planu zdjęciowego, czapkach, kaszkietach, wyjątkowym smokingu z Festiwalu Filmowego w Wenecji i elegancji na własnych warunkach. A także o harmonii w związku oraz partnerskim, zamiłowaniu do stylu retro i secondhandów. O rodzicielskim podejściu do spraw dotyczących stroju oraz o wyrażaniu siebie na przekór oceniającemu nas otoczeniu. O płynności płci w modzie w zgodzie z samym sobą, a także o społecznym problemie postrzegania czegoś jako „niemęskie” i pułapkach stereotypowych zachowań.

21 May 2023Mariusz Jakubowski00:43:10

O nowoczesnej klasyce i minimalizmie oraz równowadze i przełomach. O grzecznym chłopcu i wpływach Ameryki poprzednich dekad. O kształtowaniu się stylu przez breakdance. O dotyku tkanin oraz jakości materiałów. I wreszcie o rodzinnym „cwetrze” sprzed ponad 30 lat i gryzącej wełnie. A także o wyraźnych kontrastach pomiędzy modelingiem, branżą influencerską i środowiskiem akademickim.

14 Jul 2024Albert Borowiecki i Sebastian Chłodnicki00:52:42

Gośćmi kolejnego odcinka „Sektora M” są projektant i krawiec Albert Borowiecki oraz twórca cyfrowy i podróżnik Sebastian Chłodnicki, z którymi debatuję na temat tego, czy w modzie klasycznej garnitur to rzecz święta oraz jakim transformacjom zostanie poddany i kiedy zniknie z męskiej szafy. Rozmawiamy o tym, kiedy mężczyzna komplementuje drugiego mężczyznę, o poczuciu własnej wartości, ale i strachu przed komentarzem o mało męskim wyglądzie. O kości niezgody w społeczeństwie, jaką wciąż pozostaje męska torba i o tym, co się dzieje w sieci, gdy facet nosi małą, uniseksową torebkę przewieszoną przez ramię. Poruszamy temat kobiecej aprobaty męskiej szafy, sensu przestrzegania dress code’u oraz lawirowania w świecie elegancji i streetwearu. Odpowiadamy także na pytania czym elegancja jest dla młodego pokolenia, dlaczego mężczyźni boją się kardiganów i jak będzie wyglądał współczesny James Bond.

07 May 2023Olivier Janiak00:47:24

O harmonii i spójności wyglądu, ponadczasowości, nabywaniu poczucia estetyki, jakości życia i samoświadomości. O męskiej elegancji, wyrażaniu szacunku ubiorem oraz dostosowywaniu stroju do okazji. A także o tym, że warto być charakternym i rozmawiać o stylu z synem. I wreszcie o modowych eksperymentach i anegdotach z przymrużeniem oka – rozmawiam z prezenterem, dziennikarzem i znawcą męskiego stylu Olivierem Janiakiem.

19 Jan 2025Siła wizerunku. Goście: Agnieszka Ścibior i Arek Kłusowski00:44:46

Gośćmi nowego odcinka „Sektora M” są Agnieszka Ścibior, stylistka i konsultantka kreatywna, oraz Arek Kłusowski, piosenkarz i kompozytor, z którymi debatuję na temat potrzeby przykładania wagi do wizerunku scenicznego i prywatnego wśród muzyków: spójności, kontrastów, metamorfoz i eksperymentów. Rozmawiamy o zapomnianych elementach męskiej garderoby, niesłusznych podziałach w szafie i sile generacji nieskażonej stereotypami. A na koniec odwołujemy się do współczesnego niewolnictwa w świecie mediów społecznościowych, nieustannej oceny i krytyki w internecie oraz poruszamy wątek strachu przed ryzykiem i wyłamywaniem się z ubraniowych konwenansów w Polsce.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

11 Aug 2024Marcin Różyc i Michael Zieliński00:54:57

Gośćmi szóstego odcinka trzeciego sezonu „Sektora M” są dziennikarz mody i kurator Marcin Różyc oraz model i aktor Michael Zieliński, z którymi rozmawiamy o związkach mody ze sztuką. Rozpoczynamy od polskiego dziedzictwa Arkadiusa, by później porozmawiać o najbardziej wiralowym spektaklu ostatnich lat, czyli pokazie Johna Galliano dla marki Margielia wraz z zakulisowymi i produkcyjnymi ciekawostkami. Dyskutujemy o pięknie, formie i kunszcie, które konsekwentnie kultywuje dom mody Saint Laurent, a zgrabnie podtrzymuje je Anthony Vaccarello. Poruszamy temat nawiązań do historii sztuki u JW Andersona, by wreszcie dotrzeć do queeru u nowojorskiego designera Willy'ego Chavarrii. A dyskusję kończymy manifestem polityczno-religijnym w pracach popularnego berlińskiego duetu GmbH. 

28 Jul 2024Mateusz Stankiewicz i Przemek Szubert00:54:22

Gośćmi piątego odcinka trzeciego sezonu podcastu są fotograf Mateusz Stankiewicz i model Przemysław Szubert, z którymi rozmawiam o zmianach w męskim modelingu i fotografii na przestrzeni ostatnich 20 lat. Poruszamy wątki uwarunkowań społecznych i kulturowych, tematy związane z męskim plus size oraz o utrzymującej się od kilku lat fali popularności silver models. O polskim rynku w kontekście kampanii modowych i przyzwyczajeń konsumentów, a także o wielu powielanych od lat schematach. Na koniec dyskutujemy o poczuciu własnej wartości, ego i trudnym wątku odrzucenia oraz nieradzenia sobie z negatywnymi aspektami w pracy modela. 

02 Feb 2025Klasyka i elegancja. Goście: Marta Stefańczyk-Ciąpała i Maks Behr00:51:47

Gośćmi nowego odcinka „Sektora M” są Marta Stefańczyk-Ciąpała, założycielka marki szyjącej na miarę Cafardini, oraz reporter i prezenter Maks Behr, z którymi rozkładam na części pierwsze męski garnitur. Wspólnie definiujemy na nowo pojęcie klasyki i elegancji oraz zastanawiamy się czy współczesna elegancja naprawdę istnieje. Poruszamy ważne wątki dotyczące świadomości dokonywania zakupów i konsekwencji budowania wizerunku oraz wielowymiarowości szafy kapsułowej, a także opisujemy proces i emocje towarzyszące usłudze szycia na miarę.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

10 Mar 2024Dominik Sadoch00:44:35

Z modelem Dominikiem Sadochem rozmawiam o odwadze wyrażania siebie, noszeniu ubrań na własnych zasadach (niezależnie od kraju czy miejsca zamieszkania), o tym, jak podchodzić do kwestii płynności płci w modzie i jak reagować na oceniające spojrzenia przechodniów. Dyskutujemy, czym tak naprawdę jest moda i jak ją rozumieć, a także o ubraniach z drugiej ręki, prywatnych uniformach w szafie i najlepszym jakościowo butiku vintage w Paryżu. Poruszamy temat poszukiwania balansu poza modelingiem i nowych priorytetach w życiu, o rozwoju zawodowej drogi w interior designie oraz o ciągłym podróżowaniu między dwoma kontynentami, umiejętnym pakowaniu się i charakterystyce nowojorskiej ulicy.

19 May 2024Tomasz Sobierajski i Robert Kowalczyk01:04:05

Gośćmi premierowego odcinka trzeciego sezonu pidcastu „Sektor M” są eksperci i naukowcy: socjolog prof. Tomasz Sobierajski oraz psycholog i seksuolog kliniczny dr Robert Kowalczyk. Rozmawiamy o nastawieniu Polaków do męskiej mody, o kulturowych przyzwyczajeniach, kodach męskości i ubraniowych komunikatach. Poruszamy kwestię uprzedzeń społeczeństwa do inności i barier wynikających z wychowania czy miejsca zamieszkania. A także dyskutujemy o płynności męskiej szafy i o roli kobiet w postrzeganiu oraz akceptacji współczesnego modelu mężczyzny. Debatujemy o kardiganach z przymrużeniem oka, o stereotypach i męskich emblematach w stroju i wreszcie o przewrotności w uznawaniu tego, co męskie, a co niemęskie w szafie i w życiu.

22 Dec 2024Sustainability & Artcykling. Goście: Karolina Sulej i Robert Kuta00:59:25

Gośćmi kolejnego odcinka podcastu „Sektor M” są pisarka, kulturoznawczyni i aktywistka, Karolina Sulej, oraz artysta grafik i właściciel modowego konceptu Kuta House, Robert Kuta, którzy wyjaśniają pojęcie artcyklingu. Zastanawiamy się wspólnie, czy mężczyźni myślą o modzie z drugiego obiegu i pochylamy się nad pojęciami upcyklingu, mody cyrkularnej i zrównoważonej oraz obalamy związane z nimi mity, a także wyliczamy wszystkie ich zalety. Odwołujemy się również do polskiego rzemiosła i kultury oraz zakupowych przyzwyczajeń Polaków.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

24 Mar 2024Mateusz Hładki00:54:44

Z dziennikarzem Mateuszem Hładkim rozmawiam o obawach przed noszeniem wyróżniających się ubrań (również w kontekście strachu przed „co ludzie powiedzą?!”), o komentowaniu stroju innych ludzi w internecie, a także o zasadach ubioru prezenterów i dziennikarzy telewizji informacyjnej i śniadaniowej. Poruszamy kwestię praktycznego podejścia mężczyzn do mody, wskazujemy najlepiej ubranych Polaków oraz wspominamy temat strojnej biżuterii i zacierania się podziału na to, co w ubiorze damskie i męskie. Omawiamy również charakterystykę prywatnej szafy Mateusza, temat posiadania nienoszonych butów, szacunku do ubrań i obowiązkowym zaglądaniu w wewnętrzne metki podczas zakupów.

08 Dec 2024Ekspresja na scenie. Goście: Sorry Boys00:58:04

Gośćmi odcinka podcastu „Sektor M” są członkowie zespołu Sorry Boys, Bela Komoszyńska i Tomasz Dąbrowski, z którymi rozmawiam o autentyczności wizerunku, roli artysty i wyłamywaniu się ze stereotypowych ról genderowych. Analizujemy znaczenie mody scenicznej i omawiamy przygotowywanie strojów do plakatów i tras koncertowych. Rozmawiamy o eksponowaniu kobiecego pierwiastka, braku podziałów, sposobie wyrażania siebie i romansie z koronkami, strojną biżuterią i elegancją wśród męskich członków zespołu. Poruszamy temat mody rozważnej i romantycznej, kustomizacji i upcyklingu strojów scenicznych oraz wieloletniej współpracy z Robertem Kutą.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

02 Mar 2025Moda męska: Raport ze świata. Goście: Aleksandra Jatczak-Repeć i Michał Szulc00:40:44

Gośćmi drugiej części finałowego odcinka czwartego sezonu „Sektora M” ponownie są dr Aleksandra Jatczak-Repeć, historyczka mody i wykładowczyni Katedry Mody ASP w Warszawie, oraz dr Michał Szulc, projektant i wykładowca Instytutu Ubioru ASP w Łodzi. Tym razem poruszamy temat mody zrównoważonej w kontekście technologicznych rozwiązań i międzynarodowego postępu w odzyskiwaniu włókien oraz świadomości i nastrojów społecznych związanych z podejściem do mody ekologicznej. Michał Szulc odpowiada na pytanie, kim jest tytułowy „good boy” jego nowej kolekcji. Następnie przybliża jej skomplikowany proces twórczy bazujący na wtórnym wykorzystaniu odpadów przemysłowych i skrawków skór naturalnych. Debatujemy także nad stanem męskiej mody w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz sprawdzamy, jakie wysyła nam sygnały, poprzez nagradzanie takich projektantów, jak Willy Chavarria, Grace Wales Bonner czy Jonathan Anderson. Dyskutujemy o charakterystyce sztuki afrykańskich artystów i ich dziedzictwie oraz o dekolonizacji europejskiego spojrzenia na modę. Na koniec przybliżamy temat tegorocznej MET Gali, „Superfine: Tailoring Black Style”, a Aleksandra Jatczak-Repeć tłumaczy zjawisko czarnego dandyzmu i celebracji kulturowej tożsamości.

Podcastu „Sektor M” możesz posłuchać na platformach SpotifyApple Podcasts oraz oglądać na YouTube.

02 Jun 2024Mateusz Jarmuła i Jan Kardas00:54:41

Gośćmi drugiego odcinka „Sektora M” są projektanci mody męskiej i założyciele własnych marek – Mateusz Jarmuła i Jan Kardas, z którymi rozmawiam o tym, dlaczego pomimo polskich realiów i trudności wybrali projektowanie mody męskiej oraz jak dotrzeć do młodego pokolenia odbiorców. Dlaczego nagość i seks sprzedają się w sieci, czym jest „moda krytyczna”, czy moda dzisiaj ma płeć i jak tworzyć tą zaangażowaną, mądrą i z autorskim przekazem. Dokonujemy także rzeczowej charakterystyki stylu marek Kardasjan i Jarmula, a projektanci zdradzają swoje rozwojowe plany na najbliższy rok. 

13 Aug 2023Organek00:51:12

Marcin Brylski rozmawia z Organkiem o przełamywaniu barier i utartych schematów w świecie rocka oraz o przesuwaniu granic akceptacji wobec różnorodności, o nowej, zaskakującej odsłonie stylu gypsy oraz o projekcie MTV Unplugged i muzyce Manouche. Co to znaczy „męski” wizerunek na rockowej scenie?

02 Jul 2023Piotr Stramowski00:39:47

Z Piotrem Stramowskim rozmawiam modowych eksperymentach i poszukiwaniu siebie w modzie. O autentyczności w ubiorze i symbolicznej, cekinowej kamizelce. O zwracaniu uwagi na detale, męskiej elegancji, ulubionej dekadzie i zaskakującym garniturze z lat 60-tych. O procesie twórczym kostiumu do roli oraz jego istotnej wadze w produkcji filmowej czy teatralnej, a także o prywatnej ekscytacji marką Gucci i talentem Alessandro Michele. O skomplikowanym, acz poetyckim pojęciu osobistego „określenia w swym nieokreśleniu” oraz o zadeklarowanej chęci posiadania wolności ubioru i nie dzielenia go na kategorie damskie czy męskie.

30 Jun 2024Arek Zagata i Michał Zaczyński00:56:47

Trzeci odcinek trzeciego sezonu „Sektora M” to wnikliwa dyskusja pomiędzy dziennikarzami mody Arkiem Zagatą i Michałem Zaczyńskim na temat zmian w męskiej modzie, jakie zaszły w ostatniej dekadzie. To podsumowanie różnic w podejściu do postrzegania mody przez społeczeństwo oraz rozmowa na temat mocno medialnego zjawiska pozycji dyrektorów kreatywnych poszczególnych marek. To także wyliczanie grzechów i absurdów w modzie, prześwietlenie pojęcia cichego luksusu i omówienie tezy, że akcesoria nie mają płci. I wreszcie to odpowiedź na pytanie: dlaczego wszyscy tak bardzo kochają JW Andersona i Jacquemusa?

30 Jul 2023Mariusz Przybylski00:49:59

Z Mariuszem Przybylskim rozmawiam o konsekwencji, rewolucyjnych spódnicospodniach oraz wpływie piłkarzy na modę. Czy szycie dla mężczyzn jest trudniejsze? Jak dziś ubierają się Polacy? Dlaczego tylu gwiazdorów wybiera jego projekty? Mariusz Przybylski zdradza swoje sekrety.

19 Nov 2023Paweł Zmitrowicz00:47:27

Z Pawłem Zmitrowiczem, influencerem, twórcą kreatywnym i właścicielem agencji The Lupo Concept, rozmawiam o różnicach pokoleniowych w podejściu do mody męskiej. Czym jest dla nowej generacji luksus? Czy zetki budują kapsułową gaderobę? Jak poprzez ubiór łamać stereotypy w postrzeganiu męskości?

03 Dec 2023Piotr Czaykowski00:43:23

Z Piotrem Czaykowskim, współwłaścicielem agencji modelingowej Chili Models, influencerem i eksmodelem, rozmawiam o podejściu mężczyzn do ubioru i o elegancji wśród Polaków. O dostosowywaniu stroju do okazji i społecznych tematach tabu w modzie męskiej. O obserwacjach dotyczących zacierania się różnic wśród młodego pokolenia pomiędzy tym, co męskie i damskie, oraz o magii bezinteresownego prawienia komplementów. A także o tym, czy wieloletnie doświadczenie modelingowe miało wpływ na jego postrzeganie mody oraz czym jest minimalizm w jego prywatnej szafie.

Enhance your understanding of Sektor M with My Podcast Data

At My Podcast Data, we strive to provide in-depth, data-driven insights into the world of podcasts. Whether you're an avid listener, a podcast creator, or a researcher, the detailed statistics and analyses we offer can help you better understand the performance and trends of Sektor M. From episode frequency and shared links to RSS feed health, our goal is to empower you with the knowledge you need to stay informed and make the most of your podcasting experience. Explore more shows and discover the data that drives the podcast industry.
© My Podcast Data